Universal Methods of Design

Bella Martin, Bruce Hanington; 2012


Obsah

Kniha Universal Methods of Design poskytuje ve stručné a přehledné formě detailní přehled 100 výzkumných metod, technik syntézy a analýzy a výstupů z výzkumu pro tzv. human centered design. Je to ideální příručka pro designery, pedagogy a studenty.

Ať je už se výskum stal nedílnou součástí vaší práce nebo vzdělávání nebo zda jste se k němu z nějakých omezení nedostali - nedostatek času, znalostí nebo zdrojů - tuto příručku využijete vždy při jakémkoliv návrhu.

Jednotlivé metody jsou rozebrány až do jejich nejmocnějších podstat ve formátu, které týmum pomohou s jejich výběrem a zapojením do jejich designové kultury, omezeních a procesu.

Kniha mimojiné nabízí:

  • Odstranění mýtu, že jsou metody uživatelského výzkumu složité a nákladné.
  • Vysvětlení důležitosti designových týmů složených z různých disciplín.
  • Objasnění metod s přesvědčivou vizualizací a případovými studiemi.
  • Popis a charakteristiku jednotlivých metody.
  • Označení využití jednotlivých metod pro vhodnou prioritizaci designové výzkumné strategie.

David Sherwin, Principal Designer ve společnosti frog and autor knihy Creative Workshop: 80 Challenges to Sharpen Your Design Skills, o této knize řekl:

"Kniha Universal Methods of Design je neobyčejně užitečný přehled výzkumných a designových metod používaných dnešními špičkovými profesionály. A bude sloužit jako důležitá reference jakémukoliv designerovi potýkajícímu se s velkými problémy. Tato kniha má své místo v knihovně každého designera, včetně vás!"
Opravdu skvělá příručka různých metod, které se mohou designerovi při návrhu produktu hodit. Díky ní už nebudete muset tápat, kdy jakou metodu použít a jaké další metody existují.

Doporučte knížku svým přátelům