Remote Research

Nate Bolt, Tony Tulathimutte; 2010


Obsah

Remote research, nebo také vzdálený výzkum, umožní nabírat lidi rychle, levně a okamžitě. Díky tomu vám dá možnost sledovat uživatele, jak se skutečně chovají v rámci jejich přirozeného prostředí. V této knize vás Nate Bold a Tony Tulathimute naučí od základů naučí, jak navrhnout a provést vzdálené výzkumné studie pouze s telefonem a počítačem.

Díky této knize se mimojiné naučíte:

  • Jak je dnes možné, díky webovým technologiím a službám, nabírat, spravovat a provádět uživatelský výzkum 100% vzdáleně.
  • Co všechno můžete odhalit pomocí vzdáleného výzkumu, který se nemůžete v laboratorním prostředí naučit.
  • Pochopit rozdíly mezi různými typy vzdáleného výzkumu a také jejich přínosy a omezení.
  • Pochopit nejdůležitější principy přirozeného výzkumného prostředí pro zachování reálné a platné zpětné vazby od uživatelů v neopřevídatelném prostředí.
  • Jak navrhnout a připravit vzdálenou studii tak, že jí budete moct udělat sami a udělat tak ve své společnosti velký dojem.

Mike Kuniavsky, autor knihy Observing the User Experience, o této knize řekl:

"Techniky popsané v této knize značně ulehčí život každého designera a uživatelského výzkumníka. Nate a Tony využívají sílu moderních webových technologií pro nový způsob myšlení o uživatelském výzkumu. V této knize sdílejí své zkušenosti v jasné, výstižné a veselé formě a dávají tak každému detailní krok za krokem popisované praktické rady, jak na remote research."

Doporučte knížku svým přátelům